Comarch ERP Optima

//Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to najczęściej wybierany w Polsce program przeznaczony do zarządzania firmą. System doskonale sprawdza się w małych i średnich firmach z każdej branży.
Program Comarch ERP Optima jest także najczęściej wybieranym rozwiązaniem pośród biur rachunkowych oraz doradców podatkowych. Dołącz do grona 60 000 użytkowników!
Oprogramowanie Comarch ERP Optima można nabyć zarówno w modelu stacjonarnym, jaki i usługowym, dzięki czemu użytkownicy mają możliwość zarządzać procesami w przedsiębiorstwie przez Internet. Za stały miesięczny abonament Klient otrzymuje dostęp do programu, który wspiera zdalne zarządzanie firmą za pomocą przeglądarki internetowej.

Masz pytania, potrzebujesz ERP Optima, chcesz sprawdzić DEMO?

Funkcjonalności systemu Comarch ERP Optima

Księgowość

Comarch ERP Optima obsługuje wszystkie formy księgowości – od ryczałtu i książki przychodów i rozchodów, aż po pełną księgowość, zwaną księgowością kontową.
Oprogramowanie zawsze pozostaje w zgodzie z obowiązującymi przepisami, dzięki czemu możesz bezpiecznie i odpowiedzialnie prowadzić księgowość firmy.

Kadry i płace

Obsługa działu kadrowo – płacowego wymaga ciągłego śledzenia zmieniających się przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
Dzięki regularnym aktualizacjom, przygotowywanym przez ekspertów Comarch, uwzględniającym wszelkie te zmiany, moduł Płace i Kadry zapewnia błyskawiczną reakcję na zmieniające się wymogi.
Aplikacja wydatnie wspomaga obsługę kadrowo-płacową każdej firmy. Dzięki starannie zaprojektowanym funkcjonalnościom, praca jest zautomatyzowana, przez co minimalizowane jest niebezpieczeństwo pojawienia się błędu podczas wykonywania operacji. Moduł jest w pełni zintegrowany z programem Płatnik, co zapewnia wszystkie rozliczenia z ZUS.

Raportowanie i analizy, CRM, Serwis i usługi, Handel z magazynem, Fakturowanie, Obieg dokumentów, Rozwiązania mobilne, Sprzedaż w internecie, Biura rachunkowe

Zarejestruj się i przetestuj Comarch ERP

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.