Biura turystyczne

System dla biur turystycznych

Proponowane rozwiązanie to kompleksowy system dla Biur Turystycznych składający się ze specjalizowanego oprogramowania operacyjnego zintegrowanego ze sprawdzonym systemem Sage Forte W ofercie posiadany rozwiązania współpracujące z wiodącymi rozwiązaniem dla tej branży: systemem BlueVendo.

System BlueVendo realizuje funkcjonalność operacyjną niezbędną do prowadzenia Biura Turystycznego, a nasze specjalizowane rozwiązanie pozwala wymieniać na bieżąco dane pomiędzy nimi i systemem Sage Forte.

To nowe rozwiązanie – Moduł KSDO, pozwala na wymianę dokumentów do i z Sage Forte. Rozwiązanie jest proste w obsłudze, i daje duże możliwości konfiguracyjne. Cała konfiguracja to powiązanie dokumentów z systemu BlueVendo z odpowiednimi typami dokumentów oraz rejestrami w Forte Finanse i Księgowość. Rozwiązanie ułatwi pracę dając możliwość: przygotowania definicji dekretujących dla dowolnego dokumentu występującego w systemie BlueVendo, automatycznego utworzenia gotowych dekretów księgowych za dowolny okres dla Forte FK.

Moduł KSDO ułatwi pracę dając możliwość:

  • przygotowania definicji dekretujących dla dowolnego dokumentu występującego w systemie BlueVendo,
  • automatycznej, bezpiecznej i bezpośredniej wymiany danych pomiędzy systemami
  • automatycznego utworzenia gotowych dekretów księgowych za dowolny okres dla Forte FK,
  • kontrolę poprawności wymienianych dokumentów pomiędzy systemami.

Masz pytania? Chcesz zamówić integrację? Potrzebujesz podobnego rozwiązania? Napisz do nas!

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.