SKILLS (dla Agencji Reklamowych i firm pracujących na projektach)

Firma NextWay Group i DAMAL podpisały długofalową umowę, na mocy której firmy będę wspólnie realizować dostawę i wsparcie w zakresie systemu SKILLS na terenie Polski

Nowe pokolenie rozwiązań biznesowych

A gdyby ERP twojej firmy połączyć z CRM oraz Systemem Zarządzania Projektem w jeden wieloplatformowy webowy system OnLine? Wyobraź sobie, że masz dostęp do swoich projektów, zespołów i wycen z każdego miejsca, poprzez jakiekolwiek urządzenie i w każdej chwili? Jak poprawiłoby to produktywność twojej firmy?

Nowa wersja SKILLS – V15.11xx zawiera:

  • Nowy moduł Przetargi OnLine
  • Automatyczne rejestrowanie czasu pracy.
  • Dodatkowe kontrole podczas wystawiania faktur i rejestracji zakupów.
  • Rozszerzone raportowanie OnLine – tabele przestawne.
  • Nowe funkcje w obszarze powiadomień i komunikacji.
  • Zadnia (taksks) zaplanowane w kalendarzu.
  • Rozszerzone możliwości dostępu dla klientów agencji.
  • Nowe rozbudowane Dashboardy.
  • Nowe funkcjonalności w module CRM

Pobierz prezentację i broszurę

System dostępny w wielu wersjach językowych: EN, PL, PE, (DE)

Praca poprzez przeglądarki internetowe i poprzez urządzenia mobilne z systemem IOS, (ANDROID – w przygotowaniu)

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

 Charakterystyka społeczności

Wiadomości, posty, likes -“lubię to”, śledzenie, udostępnianie, rozmowy, feeds, w jednym systemie ERP? Nasze doświadczenie w sieciach społecznościowych i projektowaniu oprogramowania ERP doprowadziło nas do stworzenia ERP społecznościowego, przeznaczonego dla branży reklamowej.
Julia lubi czytać na bieżąco posty swoich zespołów. W ten sposób, pokazuje, że chce śledzić projekty, które są właśnie realizowane. W związku z tym, jej kanały społecznościowe pokazują jej wszystkie posty z tych projektów.

Zarządzanie projektami

Gdy projekty są ujęte w diagramie Gantta, program Skills oblicza całkowity czas trwania projektu pod względem zasobów i kosztów w przeliczeniu na jednostkę biznesową. Tworzone są zadania, definiowane cele i etapy. Zgodnie z dostępnością zasobów (Skills pokazuje, czym dana osoba się zajmuje i kto jest dostępny) można określić, kto będzie odpowiedzialny za poszczególne zadania. Zadania mają swoje własne procedury i mogą być ponownie porozdzielane. Po zakończeniu zadania tworzona jest ewidencja czasu pracy.

Produkcja

Obsługuj budżety, zamówienia, faktury, należności i zobowiązania. Wysyłaj propozycje do klientów i śledź różne, zaoferowane im wersje. Zmiany w zafakturowanych budżetach generują automatycznie noty debetowe i kredytowe. Zafakturuj jeden budżet do kilku klientów z różnymi narzutami. Sprawdzaj, jakie koszty są związane z poszczególnymi przychodami. Oszacuj czas pracy lub koszty produkcji. Omawiaj oferty online i dodawaj komentarze na ich temat. Funkcjonalności te pozwolą zwiększyć Twoją wydajność, jak nigdy dotąd.

CRM

System łączy Lead-y działania, prospekty i kontakty z twoimi codziennymi obowiązkami. CRM w programie SKILLS jest w pełni zintegrowany z pozostałymi elementami systemu i obejmuje wszystkie społecznościowe funkcjonalności, które bardzo polubisz. Dowiedz się, co się dzieje z Twoimi klientami przygotuj się na przyszłych klientów. Skills pomoże monitorować prospekty i pozwoli zrozumieć na jakim są etapie.

+48 22 100 48 46

andrzej@nextway-group.com

01-909 Warszawa, ul.Sokratesa 5/47